БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ
У закладі наявне укриття, яке відповідає вимогам щодо забезпечення безпеки учасників освітнього процесу та має відповідне облаштування.
- місцями для сидіння – лавками;
- ємностями з питною (з розрахунку 2 л на добу на одну людину) та технічною водою (за відсутності централізованого водопостачання);
- санітарним вузлом;
- резервним освітленням;
- первинними засобами пожежогасіння (відповідно до встановлених норм для приміщень відповідного функціонального призначення);
- засобами надання медичної допомоги;
- шанцевим інструментом (штиковими та совковими лопатами, ломами, сокирами, пилками-ножівками по дереву, по металу тощо).
Режим роботи ліцею на 2024-2025 н.р.
Алгоритм дій під час сигналу ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
Шановні учні та батьки!
Для учнів 1-11 класів Дистанційне навчання відбуватиметься на платформі G Suite for Education з використанням додатків Classroom+GoogleMeet згідно розкладу.
Пам’ятка-Порядок-дій-працівників-при сигналі ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
Пам’ятка-Правила-евакуації-дітей-при сигналі ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
Лист МОН №1/3737-22 від 29.03.22 року “Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні”
Лист МОН № 1/3845-22 від 02.04.22 року “Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні”
Лист МОН № 1/3872-22 від 04.04.22 року Про методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»
Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб
Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.
Мета кампанії – привернути увагу людей до ймовірних ризиків, пов’язаних з переїздом з охоплених війною регіонів, пояснити основні правила безпеки під час пошуку житла, транспорту, роботи. Адже надзвичайна уразливість людей може призводити до різних форм шахрайства та експлуатації, і навіть до випадків торгівлі людьми.
У рамках кампанії розроблено низку інформаційних матеріалів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам уникати цих ризиків. Організатори закликають пам’ятати про 5 маркерів безпеки – правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях.
Документи. Надавайте документи лише офіційним особам. Заздалегідь зробіть та збережіть копії найважливіших документів, у тому числі онлайн.
Транспорт. Знайте, куди їдете, та повідомте про поїздку рідних чи друзів. Не сідайте в авто до незнайомих чи підозрілих людей. Вишліть рідним чи друзям номер транспортного засобу, яким пересуваєтеся.
Допомога. Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру.
Спілкування. Не віддавайте нікому мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Будьте обачними та обережними при спілкуванні з незнайомцями.
Зв’язок. Підтримуйте постійний зв’язок із рідними, друзями, колегами. Повідомляйте про будь-які зміни свого маршруту, місця проживання чи роботи. Домовтеся з ними про кодове слово або фразу, які повідомлять, що ви в небезпеці.
Європейський Союз @EUDelegationUkraine та @IOMUkraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни.
У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики.
Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:
1) Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії
2) Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям
3) Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру
4) Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон
5) Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи
Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».
Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00.
Пам’ятайте про це та поширюйте!