Кадровий склад закладу

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педкадрів на 2021 р.

Кадровий склад

Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13

У 2020-2021 навчальному році заклад освіти забезпечений педагогічними кадрами на 100%. Стратегічним напрямком розвитку закладу освіти є створення і розширення багатовимірного освітнього простору, зорієнтованого на індивідуальний розвиток особистості школяра через навчання і виховання.

Адміністрація школи приділяє постійну увагу якісному добору кадрів та раціональному розподілу навчального навантаження педагогів з урахуванням їх фахової компетенції, віку та індивідуально-психологічних особливостей.

Кадровий склад школи стабільний, педагоги мають великий досвід роботи, з року в рік підвищують свій освітній рівень шляхом проходження курсової підготовки та атестації.

Кількісний склад працівників школи

14%

32/

72%