Шкільне харчування

Впровадження нового меню у закладі

Вчимося їсти смачну та корисну їжу!

2021-2022 н.р.

У ЗОШ № 13 функціонує їдальня з обідньою залою, яка має площу 225,9 м.кв., 2 мийками (16,4 м.кв., 8,1 м.кв.), підсобними приміщеннями (8,1 м.кв., 7,6 м.кв.), та блоком для приготування страви (52,5 м.кв.). У їдальні 300 посадочних місць. Забезпечує харчування учнів приватний підприємець Стрільчук Н.П.

2018-2019 н.р.

Учні школи харчуються за меню, яке затверджено начальником відділу освіти Конотопської міської ради Беспалою О.В. та погоджено начальником Конотопського міськрайонного управління ГУДПСС в Сумській області Бочкуном С.М.

2017-2018 н.р.

Для учнів групи продовженого дня меню на організацію харчування затверджується директором школи та погоджується начальником Конотопського міськрайонного управління ГУДПСС в Сумській області Бочкуном С.М.